Kuća Noći
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o serijalu knjiga Kuća Noći
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Slatke male lazljivice

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Allen Star
Kći Mraka
Allen Star


Broj komentara : 641
Join date : 2010-07-10
Age : 28

Slatke male lazljivice Empty
KomentarNaslov komentara: Slatke male lazljivice   Slatke male lazljivice EmptySun Jul 11, 2010 9:03 am

Slatke male lazljivice 7357


Četiri lepe lažljivice, Arija, Hana, Emili i Spenser, žive na visokoj nozi, u luksuznim paviljonima, i savršeno izgledaju, ali daleko od toga da su savršene. Godinama kriju jednu strašnu tajnu – tajnu za koju su mislile da je niko nikada neće otkriti. Međutim, neko im šalje preteće poruke, neko ko zna sve o njima... Svaka izgužvana cedulja, užasna poruka sa MSN-a i osvetoljubivi SMS koji dobiju, dokaz su da neko ima dovoljno materijala da ih sve žive sahrani – ali ko? I šta hoće od njih? Jedno je sigurno... njihovi slatki mali životi više nikada neće biti isti. Najslađi osmesi kriju najmračnije tajne...


Da li ste citali?
Na vrh Go down
http://www.alice-cullen-serbia.com
sanjak88
Treća Klasa
sanjak88


Broj komentara : 808
Join date : 2010-07-07
Age : 35
Mjesto : Banja Luka

Slatke male lazljivice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatke male lazljivice   Slatke male lazljivice EmptyFri Jul 30, 2010 10:04 am

nisam procitala ali uvod me je zainteresovao.
Na vrh Go down
Allen Star
Kći Mraka
Allen Star


Broj komentara : 641
Join date : 2010-07-10
Age : 28

Slatke male lazljivice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatke male lazljivice   Slatke male lazljivice EmptyFri Jul 30, 2010 12:39 pm

Ja sam procitala prvu knjigu i navukla se na citav serijal, i seriju sam skinula *O*
Na vrh Go down
http://www.alice-cullen-serbia.com
sanjak88
Treća Klasa
sanjak88


Broj komentara : 808
Join date : 2010-07-07
Age : 35
Mjesto : Banja Luka

Slatke male lazljivice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatke male lazljivice   Slatke male lazljivice EmptySat Jul 31, 2010 11:39 am

stvarno.ima i serijal.imas link od knjige.
Na vrh Go down
Sponsored content





Slatke male lazljivice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatke male lazljivice   Slatke male lazljivice Empty

Na vrh Go down
 
Slatke male lazljivice
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Kuća Noći  :: Svašta :: Zabava :: Knjige-
Idi na: