Kuća Noći
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o serijalu knjiga Kuća Noći
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Obilježena

Go down 
+3
James Stark
Crest of the night
Neyra
7 posters
AutorPoruka
Neyra
Nadsvećenica
Neyra


Broj komentara : 135
Join date : 2010-06-28
Age : 33
Mjesto : Tulsa

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Obilježena   Obilježena EmptyFri Jul 02, 2010 3:23 pm


Obilježena Get_slika_varijacija

Ima mladih ljudi koje Nyx, božica Noći, dotakne svojim Biljegom. Tada im se život promijeni: oni počinju proces preobrazbe u vrstu drugačiju od ljudske – u vampyra. Jasno, ako prežive.
Takvi vampyrski početnici odlaze u posebnu školu, gdje stječu znanja i vještine koje će im u novom životu trebati. U Kuću Noći, gdje nastava traje od sumraka do zore, gdje Božica ima glavnu riječ, i gdje divote i pogibelji vrebaju na svakom koraku.

Serijal Kuća Noći američke spisateljice (i učiteljice!) P. C. Cast pruža neodoljivo originalan pogled na nedaće stasavanja s motrišta koje, kroz prizmu vampyra, otkriva posebnu snagu koja počiva u mladoj Zoey Montgomery, odnosno Zoey Redbird – običnoj djevojci iz Tulse u Oklahomi, čijim žilama teče krv naroda Cherokee. Za vjernost prikaza (i govora) Zoey i njezinih kolegica i kolega pobrinula se spisateljičina kći Kristin. Rezultat je, već od prve knjige, zanosna priča koja je opčinila mlade čitateljice i čitatelje svugdje gdje se pojavila.

Kuća Noći otvorila vam je vrata: skupite hrabrost i stupite u nju.
Na vrh Go down
http://vampiri.forumotion.net/
Crest of the night
Čovjek
Crest of the night


Broj komentara : 30
Join date : 2010-07-05
Age : 28
Mjesto : Bg

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptyMon Jul 05, 2010 3:41 pm

Knjigu sam kupila na preopruku, a i zato što sam išla na more, pa mi je trebala 'zaliha' knjiga za čitanje. Zaljubila sam se u knjigu iste sekunde. Zaista je preeeedobra.
Majka i očuh su mi se na nerve popelu čim su progovorili, a baka joj je skroz super.
Knjiga mi se mnogo sviđa i ima opet da je pročitam, samo da završim sa ovim što trenutno čitam Very Happy


Crest of the night: komentar modifikovan dana: Mon Jul 05, 2010 3:45 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Neyra
Nadsvećenica
Neyra


Broj komentara : 135
Join date : 2010-06-28
Age : 33
Mjesto : Tulsa

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptyMon Jul 05, 2010 3:44 pm

slazem se
i meni se svidja
i vec sam je dva puta procitala
Na vrh Go down
http://vampiri.forumotion.net/
Crest of the night
Čovjek
Crest of the night


Broj komentara : 30
Join date : 2010-07-05
Age : 28
Mjesto : Bg

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptyMon Jul 05, 2010 3:47 pm

Imh. Mnogo je, pre mnogo dobra.
Nije onako komplikovana da razbijaš mozak nad pričom dok ukapiraš, ali drži. Bukvalno umireš za nastavkom xD (bar u mom slučaju) I novo je, originalno. Sviđa mi se ideja sa belegom, mada imam problema da to nekako zamislim. Nzm što xD
Ma, neću da čekam da završim ovu knjigu što trenutno čitam, ima smesta da počnem ovo ponovo Razz
Na vrh Go down
James Stark
Nadsvećenik
James Stark


Broj komentara : 75
Join date : 2010-06-28
Age : 30
Mjesto : Sunce

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptyTue Jul 06, 2010 1:33 am

mene je kniga oboriula sa nogu. :DD
citao sam je tri dana jer sam je citao na kompu i nije mi se dalo sjediti, drugi dio sam procitao za jedan dan i ovaj treci raaazvlacim, ali pocet cu brzo.xD

Sto se tice utisaka:
Pa nervira me Zoeyina porodica, baka je legenda, i neferat mi je bila ok xD ii da jako volim Damiena <33
Eric-a zamišljam kao roberta hahah xD blizanke su loool.
Na vrh Go down
https://houseofnight.bosnianforum.com
Neyra
Nadsvećenica
Neyra


Broj komentara : 135
Join date : 2010-06-28
Age : 33
Mjesto : Tulsa

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptyTue Jul 06, 2010 1:57 pm

Damiena O_o
nadam se da nisi gay
Very Happy
Na vrh Go down
http://vampiri.forumotion.net/
Crest of the night
Čovjek
Crest of the night


Broj komentara : 30
Join date : 2010-07-05
Age : 28
Mjesto : Bg

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptyTue Jul 06, 2010 2:35 pm

Ja sam ponovo uzelada čitam. Stigla sam skoro do kraja. Sad mi se još više sviđa. Aaaa, oću treći deo xD Ali, moram da čekam (bezveze) xD
Na vrh Go down
Allen Star
Kći Mraka
Allen Star


Broj komentara : 641
Join date : 2010-07-10
Age : 28

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptySat Jul 10, 2010 9:07 am

Uh mnogo je dobra knjiga, procitala sam je za 3 sata, odusevila sam se Very Happy
Na vrh Go down
http://www.alice-cullen-serbia.com
nibrdari
Čovjek
nibrdari


Broj komentara : 236
Join date : 2010-07-05
Age : 35

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptySat Jul 10, 2010 4:37 pm

neobicna knjiga. u pocetku sam bila skepticna jer je tesko dosegnuti razinu knjiga iz sumrak sage, ali ubrzo sam postala opsjednuta Very Happy
Na vrh Go down
Allen Star
Kći Mraka
Allen Star


Broj komentara : 641
Join date : 2010-07-10
Age : 28

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptySun Jul 11, 2010 6:42 am

nibrdari (citat):
neobicna knjiga. u pocetku sam bila skepticna jer je tesko dosegnuti razinu knjiga iz sumrak sage, ali ubrzo sam postala opsjednuta Very Happy


Tako i ja. Sam pocetak mi je bio malo cudan, ali je vec od drugog poglavlja super
Na vrh Go down
http://www.alice-cullen-serbia.com
Animals Whisperer
Čovjek
Animals Whisperer


Broj komentara : 10
Join date : 2010-07-24

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptySat Jul 24, 2010 5:14 am

Knjiga je predobra *__*
Na vrh Go down
sanjak88
Treća Klasa
sanjak88


Broj komentara : 808
Join date : 2010-07-07
Age : 35
Mjesto : Banja Luka

Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena EmptySat Jul 24, 2010 8:31 am

knjida je odlicna.zacudila sam se kod scene kad je Zoey naisla na Afroditu i
Erika kada su bili u mraku.
Na vrh Go down
Sponsored content





Obilježena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obilježena   Obilježena Empty

Na vrh Go down
 
Obilježena
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Kuća Noći  :: Kuća Noći :: Knjige Serijala :: Obilježena-
Idi na: