Kuća Noći
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o serijalu knjiga Kuća Noći
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Neukroćena

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Neyra
Nadsvećenica
Neyra


Broj komentara : 135
Join date : 2010-06-28
Age : 33
Mjesto : Tulsa

Neukroćena Empty
KomentarNaslov komentara: Neukroćena   Neukroćena EmptyFri Jul 02, 2010 3:41 pm


Neukroćena Neukrocena

Život je koma kad se prijatelji ljute na tebe. Zoey Redbird je postala stručnjakinja za komu.
U tjedan dana izgubila je sve svoje dečke. Imala je grupu bliskih prijatelja a sada je izopćenica. Od prijateljica su joj preostale još samo dvije – jedna neumrla, druga Neobilježena.

A Neferet je objavila rat ljudskom rodu, za koji Zoey u srcu zna da nije ispravan. Samo, hoće li je itko uopće htjeti saslušati? Četvrti nastavak bestselerskog serijala o iskušenjima buduće Nadsvećenice tijekom školovanja u visokoj vampyrskoj školi u Tulsi postavlja niz ozbiljnih prepreka pred samu Zoey i pred njezino poimanje šireg odnosa između ljudske vrste i vampyra. P. C. i Kristin Cast majstorski isprepliću priču složenu poput čipkastog uzorka tetovaža kojima je božica Nyx obdarila Zoey, i koje su neodvojiv dio vizualnog identiteta samih knjiga.

Na vrh Go down
http://vampiri.forumotion.net/
nibrdari
Čovjek
nibrdari


Broj komentara : 236
Join date : 2010-07-05
Age : 35

Neukroćena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neukroćena   Neukroćena EmptySat Jul 10, 2010 4:35 pm

knjiga je skroz ok, ali moram priznati da me nije zaintrigirala kao prethodne 3 jer nema posebnih dogadjanja i preokreta scratch
Na vrh Go down
Neyra
Nadsvećenica
Neyra


Broj komentara : 135
Join date : 2010-06-28
Age : 33
Mjesto : Tulsa

Neukroćena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neukroćena   Neukroćena EmptySun Jul 11, 2010 4:36 am

meni se zbog toga jos vise svidja
Stark ♥
Na vrh Go down
http://vampiri.forumotion.net/
sanjak88
Treća Klasa
sanjak88


Broj komentara : 808
Join date : 2010-07-07
Age : 35
Mjesto : Banja Luka

Neukroćena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neukroćena   Neukroćena EmptyTue Jul 20, 2010 9:39 am

super je knjiga.
Na vrh Go down
Zoeybird
Čovjek
Zoeybird


Broj komentara : 12
Join date : 2010-07-05

Neukroćena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neukroćena   Neukroćena EmptySun Jan 23, 2011 1:22 pm

Knjiga mi je super i jedva sam cekala da dodem do sljedece, Lovljene. U toj knjizi ustvari pocinje glavna tema serijala.
Na vrh Go down
Sponsored content





Neukroćena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neukroćena   Neukroćena Empty

Na vrh Go down
 
Neukroćena
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Kuća Noći  :: Kuća Noći :: Knjige Serijala :: Neukroćena-
Idi na: